• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
BLOG YAZILARI
Ajans Nedir ?
Alexa
Günün Sözü
Faydalı Linkler

Hakımızda

EL@AL AJANS, mesleği gazetecilik olan Ali Ölmez ve gazetecilik deneyimi olan Elif Aydede Ölmez tarafından 2002 yılında kurulmuştur. 

EL@AL AJANS'ın bünyesinde ATA TASARIM HİZMETLERİ ve ADA MAKALE HİZMETLERİ yer almaktadır. Ayrıca yerel gazete ve internet siteleri de EL@AL AJANS bünyesinde yer almaktadır.

Bir süre yayın hayatına ara veren EL@AL AJANS, "Başarımız Başarınızdır" sloganıyla faaliyetlerine kaldığı yerden devam etmektedir.

EL@AL AJANS'ın faaliyet alanları aşağıda yer almaktadır.

**A) Basın Danışmanlığı**

Kurum ve kuruluşlara basın danışmanlığı hizmeti veriyor, basın danışmanlığı hizmeti verdiğimiz kurum ve kuruluşların haberlerini çeşitli yayın organlarında çıkartıyoruz. Ayrıca seçim dönemlerinde adaylara da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Basın danışmanlığı verdiğimiz kurumlardanbazıları;

 İzmir Gençlik Birliği Derneği (İZGEDER), Karşıyaka Sanayici ve İşadamları Derneği (KASİAD), Bostanlı Esnaf Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD), DEGONED, ŞEFİYAD (Şemikler Fikri Altay Yalı Mahalleri Koruma ve Güzelleştirme Derneği), Tuna Der (Tuna Kültür Sanat Derneği), Türkiye Gençlik Federasyonu, Atatürkçü Düşünce Derneği, CHP, DYP, MHP, MHP milletvekili aday adayı Eshat Vuruşkan, MHP Belediye Başkan Adayı Ufuk Öztürk ve DSP Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırım  

Basına gönderilen haberlerden bazılarını ana sayfamızda yer alan haber arşivinden inceleyebilirsiniz.


**B) Gazete Dergi ve İnternet Medyası**

1) Dünden Yarına Karşıyaka

Bünyemizde 1 Mart 2004 ila 1 Mart 2009 yılları arası nda Dünden Yarına Karşıyaka normal gazete boyutlarında, aylık olararak ve 5 bin adet basılarak yayınlanmıştır. Gazetemizde herkes ve her kesim kendinden bir şeyler bulmuştur. Gazetemizde damak tadı, kadın, eğitim, sağlık, ekonomi, sivil toplum, siyaset, spor, yerel yönetimler gibi sayfalar yer almış ve haberlerimiz her okurumuza hitap etmiştir. Yazarlarımız arasında Karşıyaka ve İzmir'in önemli simalarının yanı sıra KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum  Rauf Denktaş'ta yer almıştır.
Gazetemize reklam verenler arasında ise Zen Zen, Hedef Güvenlik, Gelecek Dershanesi, Yamanlar Koleji, Küçük Avcı Kuru Kahvecilik, Yıldırım İnşaat, Emin Direksiyon, Ege Koop, Simit Sarayı başta olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluş yer almıştır.

Ayrıca gazetemiz sektör sayfaları yaparak sektörlerde yaşanan sorunlara çözüm yolları bulmaya ve bunun için kamuoyu yartamaya çalışmıştır. 

Gazetemizin her sayısı Karşıyaka ve İzmir protokolü, Karşıyaka esnafı, Bostanlı esnafı, Çiğli, Gaziemir, Bostanlıda dağıtılmış, Sivil toplum örgütlerinin yanı sıra da İstanbul, Almanya ve Kıbrıs'a gitmiştir.

Dünden Yarına Karşıyaka Gazetesi 30 Ağustos 2009 yılından itibaren yerini "Karşıyakalım Çarşıyakalım" gazetesine bırakmıştır.

2) Karşıyakalım Çarşıyakalım

Gazetemiz Dünden Yarına Karşıyaka ile aynı özelliklerde ve formatta basılmıştır. Dünden Yarına Karşıyaka gazetesinden tek farkı yerel haberlere daha fazla yer vermesi olmuştur. Matbaa ortamında artık basılmayan gazete internet ortamında faaliyetini sürdürmektedir.
İnternet haber sitesine ulaşmak için tıklayınız


3) Karşıyakalım

Gazetemiz daha önceki yayın ilkelerini ve formatını koruyarak Aralık 2015'ten itibaren yayınlanmaya başlayacaktır. Gazetemiz yeniden faaliyete geçecek ve sayfaları siz değerli okurlarımızın katkılarıyla renklenecektir. Gazetemizin internet sitesi ise yayına başlamıştır. 
Karşıyakalım Haber Portalı için tıklayınız.


4) Sektörüm Emlak

Sektörüm Emlak haber portalımız artık matbaa ortamında da okurlarımızla buluşacak. Tabloid boyda ve 8 sayfa basılacak olan gazetemiz emlak, yapı, inşaat sektörüyle ilgili haberleri yayınlayacaktır.
Sektörüm Emlak web sitesi için tıklayınız

5) Siyasetciyiz biz 

İnternet haber portalı olarak yayın hayatına  başlayacak olan Siyasetciyiz biz, 2016 yılı içerisinde dergi formatıyla da okurlarıyla buluşacak. 
Dergide başta Karşıyaka ve İzmir olmak üzere siyaset dünyasındaki haberler okurlarla buluşurken, haber portalında Türkiye ve dünyadaki siyasi gelişmelere de yer verilecektir.
Siyasetciyiz biz haber portalı için tıklayınız.

6) Sektör Rehberiyiz biz

Rehber ve sektör haberlerinden oluşan haber sitesi özelliği olan sektör rehberinde her sektörden firma yer bulurken sektörlerin sorunları ve çözüm yollarına yönelik haberlerle özel haberler bu sitemizde yer alacaktır.
Siteye girmek için tıklayınız.

7) Karşıyakalım Web TV

Karşıyakalım Gazetesinde yer alan haberlerin ve hazırladığımız görüntülü basın bültenlerinin yanı sıra ekonomiden spora, eğitimden kültür sanata, siyasetten okurlarımızı ve seyircilerimizi ilgilendiren ne varsa Karşıyakalım Web TV'de olacak. 
Çeşitli konserler, amatör karşılaşmalar, partilerin ve derneklerin kongreleri de Karşıyakalım Web TV seyircileriyle buluşacak.
Karşıyakalım Web TV için tıklayınız.

8) Karşıyakalım TV

Yapmış olduğumuz haberlerin ve basın bültenlerinin görntülerini youtube kanalımız olan Karşıyakalım TV'den de yayınlamaktayız.
Karşıyakalım TV için tıklayınız.


**C) Reklam Tanıtım ve Web Hizmetleri**

1) Reklam ve Tanıtım

Hem ajansımızın çıkardığı yayın organlarında hem de EL@AL AJANS tarafından hazırlanacak katalog, broşür, kartvizit, web sitesi ve benzeri tanıtım faaliyetlerine yer vermekteyiz. Bu konudaki referanslarımız çıkardığımız yayın organlarında yer alan reklam çalışmalarımızdır.

Müşterilerimiz broşür, katalog ve el ilanlarını bize yaptırmaktan pişman olmayacaklardır. Ayrıca bir şirket için gerekli olan fatura irsaliye ve benzerleri de ajansımız tarafından hazırlanmaktadır.

Çalışmalarımızda müşterilerimizin dizgi ve mizanpajlarına da yer vermekteyiz. Çözüm ortaklarımızın dizgi ve mizanpaj çalışmalarını kendi yayın organlarımızda gösterdiğimiz titizlikte hazırlarız.
Dizgi ve mizanpaj referanslarımız arasında yer alan önemli referanslar şair Ahmet Çeliğin hazırladığı 1. ve 2. şiir kitapları, BESİAD tarafından hazırlanan 2006-2008 faaliyet planıdır ve ŞEFİYAD tarafından hazırlanan slayt çalışmasıdır.

Broşür, katalog ve el ilanları EL@AL AJANS bünyesindeki ATA TANITIM HİZMETLERİ tarafından yapılmaktadır.

2) Web Hizmetleri 

Hosting ve domain satışında aracılık yapan ajans, firmalara web sitesi hizmeti de vermektedir.
Doğum günleri, özel günler için hazırlatmak istediğiniz web sitesi, ya da kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri ve benzer siteler için ayrıntılı bilgi ajansımız bünyesinde yer alan Sitenizvar adresinden edinilebilir.

3) ADA MAKALE HİZMETLERİ

Sizlerin de bildiği gibi internet ortamında site tanıtım yazıları ve SEO uyumlu makaleler yazmak siteleri arama motorlarında yukarı çıkaran önemli bir unsur olarak göze çarpmaktadır.
Biz de hazırladığımız yüzlerce makale ile çeşitli firmaların web sitelerine içerik ekleyerek arama motorlarında yukarı çıkmasını sağladık.
SEO uyumlu makaleler ve makale referansşarımız için tıklayınız.

Müşterilerine en uygun çözümler sunmak için tüm imkanlarını seferber eden ajansımız kaliteden de ödün vermiyor.
Yukarıda kısaca yazdığımız hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayınız. Sizlere bir telefon ya da bir iletişim formu mesafesindeyiz.

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.051931.1764
Euro33.704833.8399
Hava Durumu
Saat