• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
BLOG YAZILARI
Ajans Nedir ?
Alexa
Günün Sözü
Faydalı Linkler

Karşıyakalım Gazetesi

Karşıyakalım Gazetesi

 ELAL AJANS bünyesinde yayınlanan Karşıyakalım Gazetesi başta Karşıyaka olmak üzere herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı bir gazete özeliği taşıyor. Karşıyakalım, yerel bir gazete olmasının tüm avantajlarını okurlarına yansıtıyor. Örneğin Karşıyakalım Gazetesi’nin köşe yazarı yerel anlamda kamuoyunun oluşmasına yazdığı yazılarla katkı sağlıyor. Yerel idarecilerin doğrularını okurlarına duyuran gazetemiz yanlışlarını da haber yaparak kamu yararına çalışıyor.

Yerel gazete olmasına rağmen Karşıyakalım’ın haberleri herkese ve her kesime hitap ediyor. Gazetede damak tadı, magazin, spor, kültür, sanat eğitim, ekonomi, siyaset ve daha birçok başlık olması bunun en önemli örneği oluyor.

Ulusal gazeteler gibi tüm bayilerde yer almamasına karşın gazeteyi eline alanlar formatından dolayı gazeteyi ulusal gazete sanabiliyor. Gazetemize abone olanlar ise gazetemizin tüm sayılarına kolayca ulaşabiliyor.

Ulusal gazetelerde yer bulamayan yerel sorunlar ve bu sorunların çözüm yolları da diğer yerel basında olduğu gibi Karşıyakalım da da yer alıyor.

Karşıyakalım Gazetesi aylık olarak basılmasına rağmen içeriğindeki haberlerden dolayı güncelliğini yitirmiyor.

Karşıyakalım Gazetesi, 9 SütunX52 CM (35.5 CMX52 CM) olarak basılıyor. Gazetemizin sayıları abone olanların yanı sıra Karşıyaka protokolü, İzmir protokolü, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve esnaflara ulaşıyor. Ayrıca her sayısının pdfleri binlerce kişinin maillerine gittiği için 2000 adet bile basılsa hedef kitlesine ulaşıyor.

Karşıyakalım Gazetesi Avantajları

Yerel gazetenin tüm avantajlarına Karşıyakalım Gazetesi de sahip bulunuyor. Örneğin ulusal gazetelerde seslerini duyuramayanlar Karşıyakalım Gazetesi gibi yerel gazetelerde seslerini duyurma fırsatı yakalıyor. Reklam verenler açısından da Karşıyakalım Gazetesine reklam vermek avantaj sağlıyor. Çünkü yerel pazarlarda faaliyet gösteren firmalar hedef kitlesine Karşıyakalım Gazetesi gibi yerel gazetelere reklam vermesi sayesinde ulaşıyor.

Yerel pazara giren büyük firmalar da Karşıyakalım Gazetesi gibi yerel medyada reklamlarını yapması gerekiyor. Çünkü yerel piyasada iş yapanların ulusal medyada reklam vermesi firmalara getiri sağlamayacağı gibi reklam ve tanıtım için ayırdıkları bütçenin de boşa gitmesi demek oluyor.

Sizin de yerel basında yayınlanmasını istediğiniz bir sorununuz varsa ya da Karşıyaka merkezli olarak yeni bir reklam kampanyası yapıyorsanız bizi arayın. Mesleği gazetecilik olan profesyonel ekibimizin çıkardığı gazeteye abone olmak için ya da reklam vermek için bize ulaşmanız yeterli.
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592
Hava Durumu
Saat