• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
BLOG YAZILARI
Ajans Nedir ?
Alexa
Günün Sözü
Faydalı Linkler

Karşıyakalım Haber Portalı

Karşıyakalım Haber Portalı

İnternetin yaygınlaşmasıyla yerel gazeteler dünyanın her yerinden erişebilen gazeteler haline gelmiştir. Özellikle sektördeki yenilikler sayesinde pek çok içeriğin bir arada olduğu haber portalı kavramı ortaya çıkınca habercilik alanında önemli bir adım atılmıştır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Karşıyakalım Gazetesi ve ELAL Ajans internet sektöründeki bu yenilikleri takip ederek Karşıyakalım haber portalını okurlarıyla buluşturmuştur.

Karşıyakalım Gazetesi Haber Portalı, başta Karşıyaka’daki haberler olmak üzere İzmir’in, Türkiye’nin ve dünyanın gündemini takip ederek okurlarına aktarmaktadır.

Teknolojik gelişmelerin ve internet dünyasındaki yeniliklerin birçok faydası olduğundan dolayı haber takibi yapmak da hızlı hale gelmiştir. Bu durum gazeteciliği profesyonel olarak yapan, okurlarına gerçek haberleri kısa sürede ulaştırmak isteyen gazeteler için büyük bir kolaylık olurken gazetecilikten anlamayan, gazeteciliğin temel kuralı olan 5N+1K’yi bile bilmeyen ve yalan haber yaparak gazeteciliği adeta silah olarak kullananların veya  iyi niyetli olmasına rağmen haber yazma tekniklerini bilmeden haber yazmaya çalışanların işini de ister istemez kolaylaştırmıştır.

Mesleği gazetecilik olan deneyimli bir ekip tarafından kurulan Karşıyakalım Haber Portalı, Karşıyaka merkezli bir portal olmasına rağmen kamuoyunu ilgilendiren her haberi okurlarıyla buluşturduğu için Karşıyakalım’ı okuyan herkes ve her kesim bu haber portalında kendisinden bir şeyler bulmaktadır.

Haber kategorileri, foto galerileri ve video galerisi ile beraber hem okurlarını doğru haberle buluşturma hem de kamuoyu yaratma hedefinde olan Karşıyakalım, bunu yaparken habercilik etiğinden ve basın meslek ilkelerinden taviz vermemektedir.

Karşıyakalım Haber Portalı Avantajları

Karşıyakalım Haber Portalının yalan haber ile işi olmadığı için ve kimseye yaranma çabasında bulunmadığından dolayı okurlarımız burada gerçekleri okumaktadır. Ayrıca ilginç foto galeriler ekonomiden siyasete, eğitimden kültür-sanata kadar yazarlarımızın yazdığı köşeler de ilgiyle takip edilmektedir.

Karşıyaka’da pazarlama stratejisi olan firmalar da reklamlarını Karşıyakalım Haber Portalına verdiklerinde hedef kitlelerine daha kolay ulaşmaktadır. Çünkü Karşıyakalım Haber Portalı, basın danışmanlığı veren ELAL AJANS ve gerçek habercilik yapan Karşıyakalım Gazetesi’nin yanı sıra Karşıyakalım Web Tv ile eş güdümlü yayın yaptığından dolayı reklamını sadece haber portalında değil buralarda da yayınlatabilmektedir.

Eğer siz de Karşıyakalım Haber Portalı’na haberiniz yayınlansın istiyorsanız ya da çözülemeyen bir sorununuz varsa Karşıyakalım Haber Portalı iletişim sayfalarından bize ulaşın etkinliklerinizi haberleştirelim, sorunlarınızın çözümüne yardımcı olalım.

Mesleği gazetecilik olan profesyonel bir haber portalına reklam vermek istiyorsanız da reklam formunu doldurmanız yeterli olmaktadır. Siz formu doldurduktan sonra konusunda uzman reklamcılarımız sizinle iletişime geçerek hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Karşıyakalım Haber Portalı'nı ziyaret etek ve buradaki haberleri okumak için 

Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.051931.1764
Euro33.704833.8399
Hava Durumu
Saat