• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
   
Site Menüsü
Site Haritası
Takvim
BLOG YAZILARI
Ajans Nedir ?
Alexa
Günün Sözü
Faydalı Linkler

Karşıyakalım Haber Sitesi
Reklam Formu

Karşıyakalım Gazetesi Haber Sitesi ELAL AJANS'a ait olduğu için ELAL AJANS'ın sitesine yönlendirildiniz.

Karşıyakalım Gazetesi Haber Sitesi'ne reklam vermek için aşağıdaki formu doldurunuz

Karşıyakalım Gazetesi Haber Sitesi reklam fiyatları için tıklayınız

Karşıyakalım Gazetesi Haber Sitesi tanıtım makalesini okumak için tıklayınız

NOTLAR :
1) Reklam vermek için Fiyat Listesinin altında bulunan ilk sütunda rakam reklamın boyutunu harf ise reklamın süresini göstermektedir.  Reklam Formu'nu doldururken bu kısmı da forma ilave ediniz (Reklamla ilgili açıklama istenen yeri bunun için kullanabilirsiniz.
Örneğin Karşıyakalım Haber Portalı'nın sayfa üstündeki 900X75 Pixell alanda reklamınızın yayınlanmasını istiyorsanız ve reklamın 3 ay yayınlanmasını düşünüyorsanız "Reklam ile ilgili diğer bilgiler" yazan yere 1b olarak bizi bilgilendiriniz.
2) Reklam formundan reklam resmi göndermeyiniz. Formdaki fotoğraf ve resim yükleme alanından logonuzu yükleyiniz. Ayrıca word belgesine kaydedilmiş reklam açıklamasını da buradan yükleyebilirsiniz. Hazırlanacak reklam görsellerinin info@elalajans.net adresine gönderilmesi hazırlanacak reklamın kalitesi bakımından büyük önem taşıyor.
3)  Reklamınız, ödeme dekontunuzu tarayarak aşağıdaki formdan veya mail adresimizden gönderilmesi, tarama imkanınız yoksa ödeme şekliniz, ödediğiniz hesap bilgileri ve ödeme makbuzu numarası ile bizi bilgilendirdiğiniz andan itibaren en geç 72 saat içerisinde yayınlanacaktır. 
4) Bizden kaynaklanmayan sebeplerden dolayı reklam verenin reklamdan vazgeçmesi durumunda alınan kapora iade edilmeyecektir.

ELAL AJANS ve Karşıyakalım Haber Sitesi ailesi olarak bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkür eder, bol kazançlar dileriz.

Görüş ve önerileriniz için karsiyakalimgazetesi@gmail.com adresine yazınız

Gazetemizde ve haber portalımızda yayınlanmasını istediğiniz haber için karsiyakalimgazetesi@gmail.com adresine ileti gönderebilirsiniz.

Karşıyakalım Haber Sitesi'nde reklamımın yayınlanmasını istiyorum.
Bunun için gerekli ödemeyi banka hesabınıza yaptım.
Ödeme ile ilgili gerekli bilgileri aşağıdaki formdan gönderiyorum
Görselleri karsiyakalimgazetesi@gmail.com adresine göndereceğim. Görselleri aşağıdaki formdan göndermem halinde görsellerin kötü gözükebileceğini biliyorum o sebeple mail adresinize göndereceğim / gönderdim.
ilgilerinize sunarım

KARŞIYAKALIM HABER SİTESİ REKLAM FORMU

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.051931.1764
Euro33.704833.8399
Hava Durumu
Saat